Kontakt oss

Her er en oversikt over våre ansatte, kontaktinformasjon og kart.
Vår kontortid er mellom 08:00 og 16:00. Ta kontakt for en uforpliktende samtale.

Henning Bøe

Daglig leder / Partner

952 14 928

henning@stavark.no

Evy Eftestøl

Arkitekt MNAL / Partner / Fagleder Arkitektur og Design

948 96 284

evy@stavark.no

Irene R. Kristiansen

Fagleder Plan og Utvikling / Senior Arealplanlegger

926 39 220

irene@stavark.no

Ida R. Hansen

Arkitekt

I permisjon

Mari Bråtveit

Arkitekt MNAL

959 69 808

mari@stavark.no

Turi R. Galta

Arkitekt MNAL

918 76 400

turi@stavark.no

Guro Aanestad

Arkitekt MNAL

920 95 156

guro@stavark.no

Emil Kårhus

Ingeniør

932 12 318

emil@stavark.no

Helge Jensen

Tekniker/Interiørarkitekt

958 02 909

helge@stavark.no

Silje Tunge

Teknisk tegner

473 02 493

silje@stavark.no

Harpa Eirikdottir

Teknisk tegner

411 41 618

harpa@stavark.no

Åse Johansen

Teknisk tegner

924 69 660

aase@stavark.no